Balta Karvė – kas tai?

Nuotraukoje ne balta ir ne karvė, o mano nuostabusis šuo – Gufis. Šį kartą mielai sutikęs papozuot, ir pavaizduot išdidžią, jei ne karvę, tai bent asmenybę 🙂

Pradedu naują seriją įrašų, kuriuose kas savaitę aptarsiu po vieną man naują prekę arba paslaugą. Taip išbandysiu daugiau įdomių dalykų, tuo pačiu apie juos papasakodama savo skaitytojams.

Tai kas gi ta Balta Karvė? Paprastai šnekant, tai internetinis turgus, prekiaujantis natūraliais ir ekologiškais produktais tiesiai iš ūkininkų. Patogi paslauga, sutaupanti begalę mūsų laiko.

Aš labai mėgstu apsipirkinėti turguje, tačiau šiuo metu šalia namų nėra nei vieno. Esant tokiam greitam gyvenimo tempui ir krūvai nesibaigiančių darbų, neturiu laiko ir, tiesą pasakius, noro, keliauti į turgų ir jame ieškoti įvairiausių produktų, kurių, greičiausiai, vienoje vietoje net nerasiu. Taip pat pirkdama turguje negaliu būti tikra, iš kur ta daržovė ar mėsa atkeliavo. Tad būdama užimta, šiek tiek tingi ir šiuolaikiška, užsisakiau krūvą prekių iš Baltos Karvės.

Užsakymą pristatė jau sekančią dieną! Su krepšiais rankose, ir šypsena veide. Didelis pliusas! Be šypsenos pas mane geriau neit 😀

Gufis pirmasis patikrino užsakymą, ar viskas tvarkoje. Gavusi boso leidimą, pasiėmiau krepšius, ir nusinešiau į virtuvę 🙂 Prekės atrodė nuostabiai, tarsi iš kaimo. Visiškai kitas jausmas, nei apsiperkant prekybos centre. Jausmas toks, lyg gautum siuntinį iš tėvų ar senelių.

Labai vertinu natūralų maistą, be priedų ir, geriausia, gautą tiesiai iš gamintojo. Kadangi pati augau mažame miestelyje, kuriame tėtis turėjo nedidelį ūkį, esu pripratusi prie naminės mėsos, pieno produktų, daržovių, kiaušinių, vaisių, uogų ir kitų gėrybių. Anksčiau, kai dar gyvenau su tėvais, niekada nevertindavau to, ką turiu. Pamenu, visada norėdavau ”parduotuvinio” maisto: varškės, sūrio, pieno. Jie tiesiog turėjo kitokį skonį, gal tas ir traukė.

Dešimt metų pagyvenus toli nuo kaimo, maitinantis beveik vien tik produktais iš didžiųjų prekybos tinklų, be galo pasiilgstu maisto iš ūkininkų. Varškės skonis visiškai kitoks, o obuoliai kvepia sodu! Taip, jie nėra blizgūs ir tobuli, bet užtat kokie skanūs ir kvapnūs! Kiaušiniai- kiaušinių skonio 😀 Sūris tobulas, mėsa- 10 balų. Ir jokiu būdu nesakau, kad prekybos centruose negalima rasti nuostabių produktų. Galima, tik reikia atidžiau paieškoti ir žinoti, ką perki.

Savo prekėmis džiaugiuosi, ir nesulaukiu pavasario bei vasaros, kai Balta Karvė turės didesnį daržovių, uogų ir vaisių asortimentą. Dabar jų daug nebuvo, nes, žinoma, ne sezonas. Bet užtat kiek žuvies, mėsos ir pieno produktų! Pripažinsiu, kainos nėra iš pačių mažiausių, bet vertinantiems gerą produktą ir savo sveikatą, tas nėra pirmoje vietoje.

Jeigu nuspręsite įsigyti prekių iš Baltos Karvės, pasinaudokite mano rekomendavimo programa prisiregistruodami naudodamiesi šia nuoroda, ir gausite 10% nuolaidą savo pirkiniui: Nuolaidos kodas.

Iš šių produktų gaminau nemažai, ir receptais pasidalinsiu jau visai netrukus. Rekomenduoju būtinai išbandyti bent jau jautienos šonkauliukus ir varškės bei obuolių pyragą- tikrai apsilaižysit pirštus!

Gufis nutaiso dar vieną smagią miną, ir šiam kartui atsisveikina 🙂

Iki greito!

Aušra

 

2 komentarai

 1. Ne viskas sioje svetaineje eko ir naturalu, sugalvojau, kad noreciau Wakame salotu, bet pries pirkdama nusprendziau gamintojo uzklaust sudeties ir ji mane taip nuvyle, kad net nebesvarsciau galimybes 🙂 Nebeatkartosiu, ko prideta, bet mononatrio gliutamato lygio sudetines dalys.

  https://baltakarve.lt/juros-gerybes/749-wakame-salotos-juros-dumbliai-apie-500-g.html

  Tiesa, jei is geros puses, labai skani silke Matjes, na, o apie sviezias darzoves, zinoma, nera kalbos. Geras aptarnavimas, karta uzsakius gavau sugedusiu papriku ir iskart grazino uz jas pinigus.

   
  • Bandysim silkę 😉 Na apie jau paruoštus įvairius produktus tai gali būt, aš tokių neperku, stengiuosi viską pasigamint pati. Manau be priedų tos salotos ilgai negyvuotų, prekybininkam nėra iš ko rinktis. Na o mum, svarbu mokėt atsirinkt teisingą produktą 🙂

    

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*