Internetinės parduotuvės ar prekybos centras?

Viskas prasidėjo nuo riešutų sviesto.. 🙂

Nuo to karto kai atradau riešutų sviestą, negaliu nustoti jo valgyti. Avižinė košė paskaninta šaukšteliu riešutų sviesto arba skrebutis su riešutų sviestu tapo malonia kasdienybe. Su juo gaunu pakankamai gerųjų riebalų, daug vitaminų ir baltymų. Tik vienas ingredientas, o rodos toks stebuklingas! Tačiau jei atidžiau paskaitytumėte etiketes, pastebėtumėte jog daugumoje parduodamų žemės riešutų sviestų yra pridėtinio cukraus, druskos, o kartais net ir palmių aliejaus kuris yra pigus blogis. Mano paskutinis riešutų sviestas buvo su pridėtiniu cukrum ir druska, tad jį pabaigus pradėjau ieškoti 100% riešutų sviesto be jokių priedų. Ir radau!

Pradėsiu nuo to, kad nemėgstu parduotuvių, ir pagrindiniai mano apsipirkimai vyksta internetu. Na, parduotuves mėgstu, tiesiog labai vargina buvimas tarp žmonių, tad mieliau renkuosi kompiuterį ir kavos puodelį 🙂 Taigi beieškodama riešutų sviesto užtikau man dar negirdėtą puslapį Bulkpowders, kuris orientuotas į sportuojančius ir besimaitinančius sveikai. Čia tikra proteino miltelių, vitaminų bei sveiko maisto karalystė! Joje radau ne tik riešutų sviestą, bet ir dar begalę dalykų kuriuos naudosiu savo kulinariniuose bandymuose 🙂 Ją pasirįžau išbandyti dėl gerų atsiliepimų, labai gerų kainų ir papildomų nuolaidų kurias šis puslapis siūlo. Produktų ingredientai aiškiai surašyti, tad išsirinkti sveikus dalykus buvo tikrai nesudėtinga. Ir pagrindinis pliusas jiems dėl  didelių pakuočių – paprastai prekybos centruose visokios džiovintos uogos būna parduodamos po 200 g, o čia net po 500 g!

Ilgai nelaukus prisikroviau pilną krepšelį, pritaikiau pasiūlytą 15% nuolaidą, užsisakiau, o užsakymą gavau jau sekančią dieną! Rodos kad siurprizai nesibaigia 🙂

Trumpai apie mano sveikuosius laimikius žemiau, na o mėgstantiems klausytis – ir Youtube video 🙂

 

100% grynas riešutų sviestas. Puikaus skonio, tik labai riebus, daug nesuvalgysi 🙂

 

 

 

 

 

 

Saulėgrąžų sėklos. Labai pradžiugino kad pakuotėje net 500g! Šias sėklas dažnai naudoju avižiniams sausainiams kepti arba pagardinti salotoms.

 

 

 

 

 

Džiovintos spanguolės. Vienos mano mylimiausių džiovntų uogų, nors ir turi be galo daug cukraus. Būtent dėl to stengiuosi jas valgyti retai ir labai mažais kiekiais. Jas deduosi į graikišką jogurtą – nebereikia jo saldinti 🙂

 

 

 

 

 

Džiovintos goji uogos. Vitaminų šaltinis! Nors ir kažkokio įpatingo skonio neturi, vien dėl vitaminų kiekio stengiuosi jas dėti visur kur tik įmanoma.

 

 

 

 

 

 

Daržovių pudra. Na ir kas gi čia per dalykas 🙂 Bandau šį produktą pirmą kartą, tačiau esu skaičiusi daug gerų atsiliepimų. Trumpai – tai tiesiog milteliai padaryti iš (šiuo atveju) 24 daržovių, tokių kaip brokoliai, avokadas, burokėliai ir pan. Turi labai daug vitaminų, tad pagaliau prisiruošiau šį reikalą išbandyti. Parduotuvės kiek esu mačiusi kaina tikrai didelė, čia sumokėjau irgi nemažai, bet su nuolaida gavosi šiek tiek pigiau. Kas svarbiausia – šie milteliai be skonio, tad juos galima dėti bet kur!

 

 

 

 

 

 

Kiaušinių baltymai. Juos perku kad nereikėtų žaist su kiaušiniais bandant atskirt baltymą nuo trynio. Labai nemėgstu tokių ”terlionių”, o ir trynį gaila išmest būna. Šaldytuve juos galima laikyti gan ilgai, labai sėkmingai sunaudoju kepant baltyminius blynus, omletus, frittatas arba pyragus.

 

 

 

 

 

 

Įspūdžiai tikrai geri, produktų kokybė labai gera, jau spėjau ir viską išbandyt 🙂 Nėra jokių keistų kvapų, kurie būna kai kuriuose ”parduotuviniuose” produktuose. Viskuo likau patenkinta, manau kad apsipirkimas bus ne paskutinis!

Aušra

 

 

 

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*