Kaip apsipirkti pigiau?

Kaip sutaupyti apsiperkant?

Mėgstu apsipirkinėti, analizuoti etiketes, kruopščiai rinktis tai, ką valgysime. Bet tuo pačiu labai mėgstu sutaupyti ir neišleisti daugiau, nei esame numatę savo šeimos biudžete. Šiandien pasakoju, kaip apsiperku pigiau Lidl Lietuva parduotuvėse.

Kodėl būtent LIDL? Esame fanai nuo pat jų atsidarymo Lietuvoje. Džiaugiamės vis dar vienomis žemiausių kainų, puikia kokybe ir atsakingumu. Visada atėjus pastebiu, kaip salės darbuotojai perrinkinėja produktus, todėl labai malonu kaskart rasti tik šviežias daržoves ir vaisius.

Gražu, tvarkinga, kepiniai skaniausi iš visų kitų mass marketo kepinių, pieno produktai kokybiški. Lidl privataus prekės ženklo “Pilos“ produktų kokybė išties puiki, gamintojas yra atsakingas, o aš be galo džiaugiuosi kad Lidl yra Lietuvoje!

OK. Kokybiška, tvarkinga, kainos ir taip geros. Neskaitant ir taip gerų kainų, kaip galime sutaupyti pirkdami maistą?

Mano taupymo apsiperkant metodai:

• Į parduotuvę einame su pirkinių sąrašu ir perkam tik tai, ko reikia;

• Patikriname LIDL Plus programėlėje esančius asmeninius pasiūlymus ir aktyvuojame dominančius kuponus;

• Sudarinėjant pirkinių sąrašą patikriname tos savaitės akcijas ir norimus produktus įtraukiame į savo planą!

• Ir atkreipiame dėmesį į itin draugiškas šių mūsų mėgiamų produktų kainas:

Pieno produktai;

Šviežia mėsa;

Bakalėja (kruopos, makaronai);

Ledai (ar pastebėjot, kaip šiemet visur šoktelėjo ledų kainos?🤯 LIDL jos vis dar puikios, o jų ledai kokybe nenusileidžia populiariesiems!)

Švieži kepiniai (ne tik kaina bet ir kokybė, mano mylimiausias skyrius😂🫠).

Kaip atrodo mano asmeninis taupymas?

Kiekvieną Šeštadienį prisėdu pasidaryti savaitinio meniu. Be jo jau nebegaliu ramiai gyventi. Jis tiesiog būtinas, kai norisi sutaupyti, neišmesti perteklinio maisto, žinoti ką gaminsi kasdien, ir neprisipirkti visokių nesąmonių!

Sudarinėdama meniu atsiverčiu Lidl kainų leidinį ir žiūriu, kokios akcijos galios nuo Pirmadienio. Turiu galimybę maistą pirkti Pirmadienio rytą, tad pasitinku naujas akcijas, nuolaidas, o perkant ryte dar ir pliusas tas, kad pirkėjų nedaug, prekės kątik sukrautos, visas pasirinkimas mano! 😀

Tuo pačiu aktyvuoju visus man aktualius nuolaidų kuponus, esančius LIDL Plus programėlėje. Nepamirškit jos nuskenuoti apsipirkdami! Vėliau, apsipirkę už tam tikrą sumą, gausite įvairių maksimalių nuolaidų.

Prekes su nuolaidomis traukiu į savo meniu, ir pagal tai dėliojuosi, ką sekančią savaitę gaminsiu. Be abejo stengiuosi, kad maistas būtų kuo įvairesnis!

Nenukrypdami nuo savo sudaryto plano, pasinaudodami akcijomis bei nuolaidomis, rezultate sutaupome tikrai nemažai. O savaitės gale džiugina tai, jog nebereikia išmesti krūvos maisto likučių.

Tokie mano patarimai, mūsų šeimoje sėkmingai prigiję ir labai pasiteisinę.

O kaip taupote Jūs? 🙂

Reklama sukurta bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *