Spalvingi SilverCrest virtuvės reikmenys

Spalvinga virtuvė su SilverCrest

Kadangi šiemet žiemos kaip ir nėra, jau spėjau pajausti pavasariškas nuotaikas bei nusprendžiau į savo virtuvę įsinešti šiek tiek ryškių, nuotaiką pakeliančių spalvų.

Šių ir dar begalę kitų SilverCrest virtuvės reikmenų rasite visose Lidl Lietuva parduotuvėse nuo Vasario 17d. Asortimente ne tik geltona spalva- galėsite išsirinkti sau artimiausią ryškią spalvą ir viską prisiderinti būtent prie savo virtuvės! 🙂

Jeigu skrudintuvo Jums nereikėjo, labai gali būti, jog šito tikrai prireiks. Stilingas, mielas, greitai įkaista ir greitai paskrudina duoną iki būtent Jums tinkamo apskrudimo lygio. Tuo pačiu atšildo šaldytą duoną arba ją tiesiog pašildo, gali paskrudinti netgi bandeles.

Prie skrudintuvo priderinau ir elektrinį virdulį, kuris itin greitai dirba.

Tuo pačiu išmėginau ir maistines svarstykles, kurias jau nebežinau kiek laiko planavau įsigyti, ir vis neprisiruošdavau. Labai patogu pasverti produktams, ypač kai gamini kažką, kas reikalauja apskaičiavimo gramais. Tuo pačiu jomis sveriu ir maistą šuniui, nes vargšui tenka laikytis priversinės dietos ir griežtai skaičiuot kalorijas 🙂

Sveriant su indeliu, vėliau tiesiog pasveriame tuščią indelį ir jo svorį išminusuojame iš bendro svorio.

Noriu skirti minutę ar kitą šiems indeliams maistui. Visų pirma, jie yra aukštesni nei įprasti indeliai, kas yra itin patogu. Kodėl? Dažnai dėdama maistą į indelius susiduriu su tokia problema, jog jie neužsidaro. Su šiais indeliais tokios problemos nėra dėl jų aukščio. Dedu didelį pliusą.

Kadangi po apsipirkimų arba savaitės bėgyje šaldytuve atsiranda balaganas, vėl grįžau prie senos tvarkos. Daržoves nuplaunu, supjaustau ir sudedu į indelius. Taip žinau, jog kai man reikės tam tikro produkto, jis jau bus paruoštas, ir netgi jei tą dieną tingėsiu, man juk nereikės nieko plauti ir valyti! Daugiau jokių išsisukinėjimų esant nuovargiui arba tinguliui.

Taip paruoštais ridikėliais arba morkomis galite užkandžiauti: vėlgi nereikės nieko plauti, ir vietoj kažkokio nesveiko užkandžio greičiausiai pasirinksite daržoves.

Į indelius taip pat dedu sūrio ar kitų produktų likučius. Taip viskas stovi tvarkingai, sandariai, šaldytuve lieka mažiau besimakaluojančių plastikinių pakuočių.

Na o ryški spalva tiesiog pakelia nuotaiką 🙂

Šaldytuvo viršuje pavyzdys, kaip viskas gali atrodyti sudėjus daržoves į indelius. Šaldytuvo apačioje- įprastas vaizdas, kai viskas tiesiog sudėta bet kaip. Ir kaip mano mama pasakytų, čia ir velnias koją nusilaužtų 😀

Išties tereikia paskirti vos šiek tiek laiko po apsipirkimo, kad susitvarkytumėme tiek šaldytuvą, tiek produktus. Investuojat visai nedaug laiko, o rezultate visą savaitę džiaugiatės tvarkingu šaldytuvu ir palengvinta buitimi.

Tikiuosi jog bent kažką įkvėpiau įsinešti daugiau spalvų į virtuvę, juk pavasaris- atsinaujinimo metas!

Na o jei spalvų Jums ir taip netrūksta, pagalvokit apie šaldytuvo susitvarkymą ir daržovių pasiruošimą ateinančiai savaitei. Man gyvenimas išties palengvėjo, daugiau gaminu namie, dažniau užkandžiauju daržovėmis.

Na ir primenu, jog jau nuo Vasario 17d. ši SilverCrest produkcija ir dar daug kitų produktų bus visiems pasiekiami Lidl Lietuva parduotuvėse.

Reklama sukurta bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *