Sveiki bananiniai ledai su avietėmis ir be cukraus

Ledai be cukraus

Vos dviejų ingredientų ledai, kurie ne tik atgaivins karštą dieną, numalšins saldumynų norą, bet ir puikiai atrodys ant stalo 🙂

Ledus perku vis rečiau, nes kam tas papildomas cukrus, jei kuo puikiausius ledus gali pasigaminti pats, vos per kelias minutes?

Būtent dėl šios priežasties šaldiklyje visada turiu šaldytų bananų. Dažniausiai namuose visų bananų nesuvalgome, tad jei matau kad jie ir vėl bus nesuvalgyti, greitai nulupu, supjaustau griežinėliais, sudedu į šaldymo maišelius ir užšaldau. Na o kai ateina laikas gaminti ledus ar kokteilius, visada turiu šaldytų bananų po ranka! Patogiau nebūna.

Anksčiau gaminau šiuos bananinius ledus su riešutų sviestu. Skonis puikus, bet jei norisi šiek tiek liesesnių ir gaivesnių, siūlau naują receptą- su avietėmis.

Ingredientai

  • 3 šaldyti bananai;
  • 220 ml šaldytų aviečių;
  • Šviežių aviečių;
  • Džiovinto kokoso;
  • Maltų džiovintų burokėlių.

Gaminimo eiga

  1. Šaldytus bananus ir avietes trumpai palaikome kambario temperatūroje, ir viską susmulkiname smulkintuvu.
  2. Ledus dedame į dubenėlius, puošiame šviežiomis avietėmis, kokosu, burokėlių milteliais.

Burokėlių miltelius naudoju tik paįvairinti vizualui, tad jie visiškai nėra būtini. Na o šviežios avietės yra tiesiog privalu, nes kaip skaniai jos kvepia!

Ar jums taip nebūna, jog kuo receptas paprastesnis, dažniausiai jis būna gerokai skanesnis nei tie, pagaminti iš laaaabai daug ingredientų? Aš visada už paprastumą arba sudėtingų dalykų pavertimą lengvais, ypač virtuvėje 🙂

O mano naujas atradimas, kuriuo mėgavausi kartu su desertu karštą vasaros dieną, buvo Barley Bros natūralus miežių gėrimas iš natūralių ingredientų, be pridėtinio cukraus ir be alkoholio. Ir jis velniškai skanus! Paskaičiusi sudėtį tikėjausi kažko vidutinio skonio, bet šis skanumynais mano šaldytuve niekada nesibaigia nuo to karto, kai jo paragavau 🙂

Išties buvo gana juokinga, kai kelis savaitgalius iš eilės mieste stebėdavau šio gėrimo reklamas ir galvodavau, kas čia per daiktas, kaip gerai atrodo. Ir spėkit ką: po kelių dienų gaunu skambutį, kad atkeliauja dovanos. O dovanos- kelios pakuotės šio fantastiško gėrimo!

Taigi šios mano trumpos istorijos moralas- svajokit, nes svajonės tikrų tikriausiai pildosi!

Skanaus,

Aušra

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*