Uogos jogurto pataluose

Uogos jogurto pataluose

Uogos jogurto pataluose, arba tiesiog apvalkale- vienas mano mėgstamiausių sveikų, greitai paruošiamų, gaivinančių užkandžių.

Gaminimo procesas lengvas, labai paprasta ir smagu gaminti drauge su vaikais. Puikiai tiks šilauogės, mėlynės, avietės, bananai, braškės.

Užtrukste 5 minutes, uogos šals apie 1 valandą.

Ingredientai

  • Šilauogės;
  • Avietės;
  • Geriamasis jogurtas ”Pilos’‘.

Gaminimo eiga

  1. Uogas smeigiame ant plono pagaliuko arba dantų krapštuko, merkiame į jogurtą ir dedame ant kepimo popieriumi patiestos lentelės, tarp uogų palikdami tarpelius.
  2. Dedame į šaldymo kamerą 1 valandai, palaukiame kol užšals. Valgome iš karto, o jeigu planuojame valgyti vėliau, uogas suberiame į šaldymui skirtą maišelį ir laikome šaldiklyje.

Rekomenduoju naudoti tik lengvai saldintą jogurtą, arba jogurtus su skoniais. Kadangi uogos kiek rūgštokos, o užšaldžius jų rūgštumas paryškėja, norisi papildomo saldumo subalansuoti skoniams. Mano skoniui graikiškas arba natūralus jogurtas čia netinka, nes rezultate gausime tikrai daug rūgštelės.

Naujos receptūros ”Pilos” Bifi geriamasis jogurtas turi mažiau pridėtinio cukraus, nėra labai saldus, bet to saldumo pakanka, kad gautumėm skanias ir lengvai saldžias šaldytas uogytes.

Apie Lidl iniciatyvą mažinti pridėtinio cukraus kiekį populiariuose produktuose galite paskaityti čia. Sveikintina, jog įmonė prisideda prie sveikatai palankesnės mitybos tobulindama dažnai perkamus, o kas svarbiausia- vaikų mėgiamus produktus. Su jogurtais pavyko tikrai puikiai, skonis geras, nebėra to perdėto saldumo jausmo. Jau numatytas pridėtinio cukraus sumažinimas ir kituose produktuose, apie juos plačiau- straipsnyje.

Pati asmeniškai pridėtinio cukraus stengiuosi naudoti visiškai minimaliai, tik ten, kur jo tikrai reikia. Kas liečia vaikų mitybą- esu dar atsargesnė, ir kol galiu, stengiuosi neduoti dukrytei nieko su pridėtiniu cukrumi, arba duoti jo minimaliai. Žinau, jog greitai ateis laikas kai vaiko nebeapgausi ir greičiausiai nebeįsiūlysi becukrių desertų, tad pridėtinio cukraus sumažinimas produktuose yra puiki pradžia sveikesnės mitybos link 🙂

Reklama sukurta bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

Skanaus!

Aušra

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *