Sveiki pietūs dėžutėje

Greiti priešpiečiai

Vis dažniau save pagaunu darbe valgydama saldumynus. Jie ir pakelia nuotaiką, ir padeda numalšinti alkį, laukiant pietų. Juos valgau jau ne pirmą mėnesį, tad jau pastebėjau kūno pokyčius, deja ne į gera. Tad po truputį mėginu vėl susiimti, ir užkandžius darbui pasiruošti iš anksto.

Geriausi užkandžiai yra daržovės, ypač morkos. Vos jų paragavus, dažnai net negali sustot! Pagaliau atėjo pavasaris, ir Lidl Lietuva parduotuvėse jau turim daug šviežių daržovių: agurkų skonis jau primena pavasarį, skiriasi nuo žiemos sezono agurkų skonio. Paprikos sultingos, daug šviežių salotų ir ridikėlių! Šiai dėžutei rinkausi agurkus, paprikas ir morkas. Na o prie jų, kad būtų sočiau ir gaučiau reikiamą dienos baltymų kiekį, išsiviriau kiaušinių ir vištienos.

Šiai priešpiečių dėžutei itin svarbu viską supjaustyti patogaus dydžio gabalėliais, kad būtų patogu užkandžiauti tiesiog rankomis. Na o visus produktus rasite mano mėgstamiausiame prekybos centre Lidl Lietuva.

Ingredientai

  • Morkos iš “Lidl turgelio“;
  • Agurkas iš “Lidl turgelio“;
  • Raudonoji paprika iš “Lidl turgelio“;
  • Vištienos krūtinėlė “Skonio ženklas“;
  • Kiaušiniai;
  • Anakardžiai “Alesto“.

Gaminimo eiga

  1. Morkas, agurkus ir papriką supjaustome juostelėmis, sudedame į dėžutes.
  2. Vištienos krūtinėlę ir kiaušinius išverdame. Vištieną supjaustome nedideliais gabaliukais, kiaušinius perpjauname pusiau, ir viską sudedame į dėžutes.
  3. Į tas pačias dėžutes, atskirus skyrelius, suberiame mėgstamus riešutus. Šį kartą naudojau anakardžius.

Priešpiečių dėžutės

Skanaujame sveikus užkandžius, ir po truputį ruošiamės artėjančiai vasarai! Saldumynai jau nebemadingi, tad griebkit mėgstamas daržoves, riešutus, ir bandykite išsiugdyti įprotį užkandžiauti sveikai.

Sukurta su Lidl Lietuva.

Skanaus!

Aušra

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *