Grilyje keptos daržovės su dešrelėmis

Žinot, paprastume slypi nuostabūs dalykai. O tarp jų ir tobuli skoniai. Valgiau šiuos sočius pusryčius, ir džiaugiausi: visai jokio vargo, o patiekalas vertas milijono. Viską nuplauni, supjaustai (arba ne) ir į grilį. Kol pusryčiai kepa, spėju apsitvarkyt namų betvarkę, kuriai, rodos, laiko sutvarkyt vis pritrūksta. Galiausiai, į lėkštę įsidedu dešrelių, daržovių, padažo, sėdu prie seniai bežiūrėto serialo, ir tiesiog mėgaujuosi akimirka. Puikiu maistu, laisva minute ir žinojimu, kad pagaliau spėjau iš didelės betvarkės palikt bent jau šiek tiek mažesnę 🙂 O su tokia gera savijauta, galima žingsniuot ir į darbą.

Džiaugiuosi, kad dirbu po pietų. Rytais randu laiko sau, susitvarkyt reikalams arba tiesiog niekur neskubėt. Dievinu tą jausmą, kai rytais nereikia niekur skubėt, galiu ramiai išgert puodelį kavos, pažaist su šuniu. Dubenėlį avižų kartais pakeičia štai tokie man prabangūs pusryčiai. Paruošt paprasta, sveika ir sotu, o skonis tiesiog tobulas. Žinoma, mano pusryčiai būna apie 11 ryto, nežinau ar anksčiau norėtųsi dešrelių. Bet šitas grožis tiks tiek pietums, tiek vakarienei, o iškylai- juo labiau.

Mano draugai Lidl išleido puikią grilio produktų liniją ”Grill & Fun”. Nors šiuo metu mums nelabai pavyksta išvykt į gamtą, tupim miesto džiunglėse, bet stengiuos bent šiek tiek vasaros atsinešti ir į savo butą. Sodo neturiu, tad jungiu grilio rėžimą orkaitėje ir pirmyn! Dešrelės ir vištienos sparneliai yra mano numeris vienas. Pripažįstu, neturiu laiko visada gaminti, ypač kad visada viskas būtų sveikai ir be jokių nukrypimų. Kartais net noriu kažko jau paruošto, bet net ir tokiais atvejais skaitau etiketes ir žiūriu, kad produktas būtų kuo geresnės sudėties. Džiaugiuosi atradusi šią grilio produktų liniją, nes ji puikiai paįvairina mano sveikus ir sveikesnius patiekalus! Kartais prie tų gardžių daržovių taip norisi kažkokio lengvai nuodėmingesnio produkto. Šį kartą gaminau grilyje keptas daržoves su kiaulienos dešrelėmis. Nors kiaulienos beveik nevalgau, šios dešrelės susivalgė labai greitai. Akį patraukė tikrai gan nebloga sudėtis, dėl ko ir nusprendžiau jas išbandyt.

Ingredientai

 • Kiaulienos dešrelių su paprikomis ”Grill & Fun”;
 • 1 svogūno iš ”Lidl turgelio”;
 • Rudųjų pievagrybių iš ”Lidl turgelio”;
 • Pomidorų su šakelėmis ”ToPmato”;
 • Virtų kukurūzų iš ”Lidl turgelio”;
 • Kiaulienos kumpio ”Dulano”;
 • Salsa padažo ”Grill & Fun”.

Glajui reikės:

 • 1 v. š. skysto medaus ‘‘Marlene”;
 • 1 a. š. dijon garstyčių ”Mikado”;
 • 1 a. š. sojų padažo ”Vitasia”.

Paruošimo eiga

 1. Orkaitėje įjungiame grilio rėžimą, naudojau 220 °C temperatūrą. Jeigu turite galimybę kepti tikrame grilyje- puiku!
 2. Sumaišome visus glajaus ingredientus.
 3. Suplauname pomidorų šakeles, supjaustome grybus su svogūnais, kukurūzus perpjauname į kelias dalis. Viską kartu su dešrelėmis ir kumpiu dedame į orkaitę ant grotelių, ir kepame tol kol daržovės suminkštės, o mėsa apskrus ir pilnai iškeps. Įpusėjus kepti ir tiesiog bekepant, daržoves aptepame paruoštu medaus ir garstyčių glajumi.
 4. Patiekiame su ”Grill & Fun” salsa ir mėgaujamės!

Skanaus!

Aušra

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *