Belgiški vafliai su uogomis

Belgiški vafliai su uogomis ir klevų sirupu- puikus greito deserto pasirinkimas! Kai užsimanau saldžių pusryčių, pirmiausia pagalvoju būtent apie juos. Nors ir esu sūrių vaflių žmogus, ir apskritai ne desertinis, kartais užsimanau kažko tokio, ir tas saldusis patiekalas turi būt max geras. Būtent tokie ir yra šie vafliai! Žinoma, jei jau norite eiti all in, nepamirškite grietinėlės arba ledų 🙂

Ingredientai

 • 2 puodeliai kvietinių miltų (1 puodelis = 250 ml);
 • 1/4 puodelio cukraus;
 • 1/2 a.š. druskos;
 • 1 1/2 a.š. kepimo miltelių;
 • 1 a.š. vanilinio cukraus;
 • 2 kiaušiniai;
 • 1/4 puodelio ištirpinto sviesto;
 • 1 1/2 puodelio šalto pieno.

Gaminimo eiga

 1. Sumaišome miltus, cukrų, druską, vanilinį cukrų ir kepimo miltelius dubenyje.
 2. Per vidurį padarome ”šulinį”, į kurį pilame ištirpintą sviestą, pieną ir išplaktus kiaušinius. Viską gerai išmaišome, ir paliekame tešlą pastovėti apie 10 minučių.
 3. Įkaitiname vaflinę, plokšteles lengvai patepame sviestu (patogiausia tepti silikoniniu teptuku). Pilame po maždaug 1/2 puodelio tešlos, ir kepame apie 4 minutes ant norimo paskrudinimo lygio.
 4. Vaflius patiekiame su uogomis, klevų sirupu, apiberiame cukraus pudra.

Ši Silvercrest vaflinė praėjo net kelių rūšių vaflių testą. Kepiau tiek saldžius, miltinius, tek daržovinius vaflius, su sūriu. Vaflinės danga nesvylanti. Prieš kepant lengvai patepiau sviestu, nei vienas vaflis neprisvilo, kas yra buvę su kitomis vaflinėmis, ypač tomis, kurių plokštelės keičiasi. Taip pat reguliuojasi skrudinimo lygis- vaflius galite išsikepti minkštesnius arba traškesniu paviršiumi. Įkaista gan greitai, vaflis iškepa per maždaug 4 minutes.

Širdelių forma žaisminga, vaflius suplėšius mažytėmis širdelėmis jie tampa tiesiog idealiais vaikams, kurie labai dažnai pirmiausia valgo akimis. O ir man pačiai smagiau valgyti būtent tokios formos vaflius, negu stačiakampius arba apvalius 🙂

Šias Silvercrest vaflines rasite visose Lidl Lietuva parduotuvėse visą šią savaitę. Su Užgavėnėmis! 🙂

Reklama sukurta bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

Skanaus!

Aušra

 
Pasidalinkite receptu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
VISOS TEISĖS SAUGOMOS ©2024 SKANIAI SVEIKAI
Close