Grilint pasiruošę!

Vasarą tikriausiai nei vienas iš mūsų neapsieiname be grilyje keptų skanėstų. Kas mėgsta ruošti įvairiausius patiekalus, kas kepti paprastai: visiškai basic dalykus, arba jau paruoštus.

Grilio patiekalų pati neruošiu, labai retai, nes man kelionė į gamtą asocijuojasi su poilsiu, ramybe, o ne maisto gaminimu. Na, kažką minimaliai mielai padarau, bet mišrainių tikrai nemaišau 😀

Jeigu į gamtą važiuojam, pasiruošiu tik daržoves: kuo paprasčiau, tuo skaniau.

Mėsa, sūriais ir kitais grilio produktais šį kartą pasirūpino Lidl Lietuva, kurių grilio linija ”Grill&Fun” yra tokia plati, kad gali kepti ką tik nori kaip tikras profesionalas! Viskas jau paruošta, be galo skanu ir kokybiška, tad kam vargt ir karštą dieną marinuot mėsas pačiam? 🙂 Ne veltui jų šūkis yra ”Grilint pasiruošę. Patogu, nes paruošta”. Ir ne tik patogu, bet ir nerealiai skanu!

Vyras gamino burgerius, visiškai paprastus, bet gavosi tiesiog tobuli. Naudojom šaldytus jautienos paplotėlius taip pat iš LIDL. Kas išties nustebino, iškepus skonis buvo lyg nešaldytos, kokybiškos jautienos. Nemeluosiu, buvom nustebę, nes dažniausiai šaldyta mėsa nebūna itin skani. Na o mėsainiai… Skanūs buvo net ir atšalę!

Kitas mano mylimas grill patiekalas, arba tiesiog užkandis, yra smidrai, apvynioti šonine. Tereikia smidrų viršūnėlių ir kiaulienos šoninės. Viską pakepate kelias minutes ant grotelių, ir mėgaujatės nerealiu poros kąsnelių užkandžiu!

Na ir kaip be šonkauliukų! Virti, užmarinuoti nuostabaus skonio marinate, tereikia pakepti 10 minučių, ir galėsite mėgautis fantastiškai skaniu patiekalu be jokių pastangų.

Išties visos šios jau paruoštos mėsytės labai palengvino dieną: sugalvojom išvyką, viską susirinkom ir tiesiai į sodą! Kadangi gimdymo terminas jau visai nebe už kalnų, labai sunku kažką planuoti ir netgi dirbti, tad man čia buvo tikras išsigelbėjimas! Turėjom laiko tiesiog pailsėti ir pasidžiaugti šeimos draugija.

Beje, turiu patarimą dėl daržovių. Geriausia jas kepti suvyniotas į foliją, taip, kad jos galėtų troškintis savose sultyse ant ugnies. Žinoma, prieš tai beriam šiek tiek druskytės, mėgiamų prieskonių. Taip išsitroškinusios daržovės bus ir sveikesnės, ir neapdegs, ir bus sultingos.

Prieš viską suvyniojant į foliją

Gražių Jums grilinimo akimirkų, nepamirškit savęs ir bent kartais leiskite sau pabėgti nuo puodų ir keptuvių- leiskit profesionalams padirbėti už jus!

Skanaus!

Aušra

Reklama sukurta bendradarbiaujant su LIDL LIETUVA.

 
Pasidalinkite receptu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
VISOS TEISĖS SAUGOMOS ©2024 SKANIAI SVEIKAI
Close