Makaronai be glitimo, troškinti su daržovėmis ir kvapniais prieskoniais

Vieno puodo makaronai

Kaip dažnai man rašote, jog dažniausiai ieškote lengvų, greitai paruošiamų receptų. Manau jog dauguma mano receptų būtent tokie, nes nemėgstu ir ne visada turiu laiko ar kantrybės ilgai stovėti prie puodų. Bet šį kartą nusprendžiau pasidalinti receptu, kuriam nereikės visiškai jokio vargo 🙂 Vieno puodo makaronai!

Ši savaitė Lidl Lietuva parduotuvėse- Vemondo savaitė, su įvairiausiais pasiūlymais veganams, vegetarams ir netoleruojantiems laktozės bei glitimo. Ta proga, išsirinkau makaronus be glitimo, ir iš jų pagaminau lengvą bei sveiką vieno puodo vakarienę.

Bandom gamint? Nepavykt tiesiog negali!

Ingredientai

 • 200 g. makaronų be glitimo “Sotelli“;
 • 200 g. vynuoginių pomidoriukų iš “Lidl turgelio“;
 • 6 dideli pievagrybiai iš “Lidl turgelio“;
 • 3 česnako skiltelės;
 • 2 saujos lapinio kopūsto (kale) lapų iš “Lidl turgelio“;
 • Keletas šakelių petražolių iš “Lidl turgelio’‘;
 • 750 ml daržovių sultinio;
 • Juodųjų pipirų “Kania“.

Gaminimo eiga

 1. Pomidoriukus perpjauname pusiau, česnakus ir pievagrybius supjaustome skiltelėmis, susmulkiname petražoles, suplėšome lapinio kopūsto lapus, ir viską suberiame į puodą. Sudedame makaronus.
 2. Viską užpilame karštu sultiniu ir verdame apie 10 minučių, kol makaronai išvirs ir sugers sultinį. Verdant keletą kartų pamaišome.
 3. Įberiame šiek tiek pipirų, paragaujame ir įberiame šiek tiek pipirų ar kitų prieskonių (priklausomai nuo to, kokį sultinį naudosite).

Patiekalui tereikės vos kelių ingredientų, o viskas atrodys maždaug taip:

Šie makaronai be glitimo pagaminti iš kukurūzų miltų ir vandens, tad visi, kas negali valgyti kvietinių makaronų, visgi turi galimybę pasimėgauti šiuo produktu 🙂 Skonis kitoks, nei kvietinių makaronų, verda porą minučių ilgiau.

Makaronai minkšti, sultingi ir praturtinti natūraliais daržovių skoniais. Receptas užskaitytas mano šeimynos!

Receptas sukurtas bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

Skanaus!

Aušra

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*