Mozarella ir Pomidorų Salotos su Baziliku

Tobuliausia pasaulyje, lengva bet tuo pačiu gan soti vakarienė – pomidorų ir mocarelos salotos. Receptas senas geras, daug kam galbūt ir yra gerai žinomas. Šiuo receptu noriu visiems priminti jog tobulas patiekalas neturi būt sudėtingas – kartais visas nuostabumas slypi paprastume!

Mėgstu tokias vakarienes, prieš miegą neapsunkina. Vyrui šalia salotų reikėjo ir karšto sumuštinio (salotos juk ne valgis jiem) 🙂 Bet abiejų vakarienė buvo nepakartojama!

Ingredientai

  • 150 g. vynuoginių pomidorų;
  • 200 g. mocarelos perlų;
  • Šakelė baziliko;
  • 1 valg. šaukšt. alyvuogių aliejaus;
  • 2 valg. šaukšt. balzaminio acto;
  • Žiupsnis druskos.

Gaminimo eiga

  1. Pomidorus perpjaunu pusiau ir kartu su mocarelos perlais sudedu į dubenį. Suplėšau baziliko lapus, užpilu aliejumi bei bazaminiu actu, pabarstau šiek tiek druskos ir viską gerai išmaišau.

Valgyti iš karto arba atšaldžius šaldytuve.

Tai bene vienas trumpiausių mano receptų, bet man jis yra vienas geriausių! Smagiausia kad pagamint užtrunka vos keletą minučių, o vaizdu ir skoniu taip primena vasarą.. 😉

Mano patarimas, mielosios: jei perkat pomidorus stenkitės pirkti kartu su kekėmis – jie būna patys geriausi ir kvapniausi! Kaina gali būti šiek tiek didesnė bet patikėkit, verta 🙂 Su plastmasiniais pomidorais nevarkit, salotos nei kvapo nei skonio neturės! Kažkada dariau eksperimentą. Kai vyras papriekaištavo kodėl perku ”brangius” pomidorus o ne paprastus, nupirkau ir tuos ir tuos. Atnešiau paragaut abiejų.. Po to karto dėl pomidorų negirdėjau jokių priekaištų 🙂 Žinoma, jei pačios užsiauginat tada žemai lenkiuosi!

Skanaus!

Aušra

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *