Kiaušinių keksiukai

Kiaušinių keksiukai su feta

Ir pusryčiams, ir vakarienei, kiaušinių keksiukai yra geriausias pasirinkimas. Į juos dėti galit ką tik norit: daržoves, sūrį, kumpį. Aš dedu viską, ką tik turiu šaldytuve. Jiems galima sunaudoti visus produktus, kurių tiesiog nerandate kur panaudoti ir ilgai svarstote, ką iš jų pasigaminti. Juk daug skaniau valgyt keksiuką, nei nuobodžią kiaušinienę, keptą arba virtą kiaušinį, tiesa? 🙂

Šiems keksiukams naudojau produktus, užsilikusius šaldytuve. Kadangi vėl bandau valgyti kuo sveikiau, juos patiekiau kartu su avokadu. Žinokit ir sotu, ir labai sveika, juos gaminu nebe pirmą kartą. Feta čia itin gerai dera, o saulėje džiovinti pomidorai suteikia ypatingo skonio.

Visus produktus šiam patiekalui naudojau būtent iš Lidl Lietuva parduotuvės. Ten visada perku avokadus, nes jie patys geriausi, na ir šiaip beveik viską. Jau daug metų Lidl mano mėgstamiausia parduotuvė 🙂 Jeigu avokadai būna kietoki, parsineškit namo, palikit ant spintelės dienai ar dviems, ir jie greitai sunoks.

Ingredientai

 • 6 kiaušinių;
 • 1 puodelio špinatų iš ”Lidl turgelio”;
 • Šakelė vynuoginių pomidoriukų iš ”Lidl turgelio”;
 • 1/3 puodelio saulėje džiovintų pomidorų iš ”Lidl turgelio”;
 • 3 česnako skiltelės iš ”Lidl turgelio”;
 • 1 avokado iš ”Lidl turgelio”;
 • 1/3 puodelio fetos sūrio ”Balkan”;
 • Juodųjų pipirų ”Kania”;
 • Jūros druskos ”Kania”;
 • Alyvuogių aliejaus ”Primadonna”.

Gaminimo eiga

 1. Kiaušinius išplakame. Įberiame druskos, pipirų, įmaišome smulkintus špinatus, saulėje džiovintus pomidorus ir pusiau perpjautus šviežius pomidorus. Viską gerai išmaišome.
 2. Keksiukų formą patepame aliejumi. Į formeles supilame kiaušinius su daržovėmis, palikdami šiek tiek laisvos vietos, nes keksiukai išsiplės. Ant viršaus dedame trupinto fetos sūrio.
 3. Keksiukus dedame į 200 °C orkaitę, ir kepame 20 minučių.
 4. Iškepus, išimame iš formelių ir patiekiame šiltus su smulkintu fetos sūriu ir avokadu.

Kiaušinių keksiukai su daržovėmis ir sūriu

Dar šie keksiukai patogūs tuom, jog nebūtina sėdėt prie stalo ir valgyt. Dažnai kai skubu ir darau kelis darbus vienu metu, juos valgau tiesiog vaikščiodama po namus. Žinau, jog valgymui reikia skirti ypatingą dėmesį ir nesiblaškyti, bet gyvenant sparčiu ritmu, kartais taip tiesiog nesigauna.

Keksiukai sveikiems pusryčiams. Visus produktus rasite LIDL LIETUVA parduotuvėse

Gražus maistas dažnai suvilioja ir vaikus, tad drąsiai į keksiukus dėkit brokolius ar bet kokias kitas sveikas daržoves, kurių mažieji paprastai nevalgo, ir pamatysit, kaip keksiukai greitai išnyks nuo stalo.

Sukurta su Lidl Lietuva.

Skanaus!

Aušra

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*