Nesaldžios košės 2 pusryčių vaikams receptai

Nesaldžios košės: 2 receptai vaikams ir ne tik

Mano Liepos entuziazmas maistui vis dar neišsenka!

Planavau pasidalinti 4 košių receptais, kaip visada, bet jokių kitų košių mažoji taip skaniai nevalgo kaip šių. Na o jei nėra 100%, tai ir nesidalinu.

Džiaugiuosi kad Liepa intuityviai mėgsta vienas maistingiausių kruopų- grikius ir avižas. Čia košė ne iš dribsnių o iš kapotų avižų- jos mums naudingesnės, o ir bent jau man asmeniškai žymiai skanesnės už avižinius dribsnius!

Kaip verdu košes

Verdu visiškai paprastai, bet surašysiu eigą.

GRIKIŲ🥣

Grikius pamirkau vandenyje per naktį, perplaunu ir išverdu su žiupsniu druskos. Dedu šiek tiek sviestuko, beriu tarkuoto kietojo sūrio (mėgstam “Džiugo”), ir kai turiu visada patiekiu šalia kepto sūrio! Labai rekomenduoju ūkininkų sūrį kepimui “Mėnesienos sonata”. Be galo skanus, ne toks sūrus kaip halloumi!

AVIŽŲ🥣

Kapotas avižas išverdu vandenyje su žiupsniu druskos, verdu kol suminkštės. Į virimo pabaigą įpilu šiek tiek augalinio pieno, kad išgautumėm šiek tiek kremiškumo. Košę patiekiu su tarkuotu kietuoju sūriu ir alyvuogėmis🫒 Liepa jas dievina! Labai tuo džiaugiuosi.

Sūrio stengiuosi nepadaugint, bet visad turiu būtinai pabert prie Liepos akių, kitaip nevalgys😁 “Ziozia” turi būt visur ir visada.

Tai tokios mūsų mylimiausios košės! Labai skanu ir mamai, ne tik vaikui🤤

Skanaus!

Aušra

 
Pasidalinkite receptu

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *